Specialista prodeje vozů na operativní leasing

Rozumíte operativnímu leasingu? Chcete prodávat vozy a získávat zkušenosti u lídra prodeje vozů na operativní leasing? Máte obchodní zkušenosti?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: od 30 000 Kč
Oddělení: Operativní leasing

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Platové ohodnocení : 25 000 - 40 000 Kč

U nás Vás na pozici specialista prodeje vozů na operativní leasing očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 40 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce specialisty prodeje vozů na operatovní leasing:

  • zpracování nabídek na nové vozy, financování a pojištění
  • aktivní prodej vozů zákazníkům na operativní leasing
  • administrativa spojená s prodejem
  • komunikace se zákazníky a spolupráce s finančními institucemi

Jaké jsou naše požadavky?

  • ukončené středoškolské vzdělání - maturita podmínkou
  • zkušenost s prodejem výhodou, nikoliv podmínkou
  • obchodního ducha
  • komunikační dovednosti a příjemné a reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a současně lídra prodeje vozů na operativní leasing
  • k dispozici nejnovější modely nových předváděcích vozidel k soukromému používání
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu (např. Karibské ostrovy,  ostrovy Mauricius a Reunion)

Vaše pracovní prostředí:

Váš služební vůz:

Vaše pracovní místo:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH Reklamka a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.