Neobyčejný vánoční večírek skupiny BARTH 2023

Neobyčejný vánoční večírek skupiny BARTH 2023

Letošní vánoční večírek byl opravdu výjímečný! Zavzpomínejte s námi a prohlédněte si fotografie z akce.

Letošní vánoční večírek pro všechny zaměstnance skupiny BARTH se konal v pátek 1. 12. 2023. Téma večírku bylo BARTH Holiday, stejně jako se jmenuje nejmladší aktivita skupiny BARTH. V tomto případě však nešlo o horské apartmány, i když venku sněžilo, ale právě o exotickou dovolenou, kdy si naši zaměstnanci mohli užít exotiku na LETIŠTI v Pardubicích.

Kolegové volili dovolenkové oblečení nebo oblečení spojené s exotickými zeměmi a někteří byli opravdu velmi kreativní. Jsme rádi, že vás tematické akce baví a oceňujeme každého, kdo si dal alespoň trochu práce s přípravou kostýmu.

Před vstupem do letadla hosty přivítaly krásné letušky. Následně prošli účastníci zájezdu kontrolou letištní ochranky pana Slídila, který nejenže hosty pobavil, ale také pořádně prověřil. Po celý večer bylo možné ochutnat exotické koktejly a speciality z různých zemí jako třeba krevety v tempuře, poke bowl, falafel nebo empanadas.

Večer zahájil proslovem ředitel skupiny BARTH, Michal Burkoň. Celou akcí nás provedl moderátor Vlasta Korec v originálních outfitech a až do pozdních nočních hodin jsme se bavili hudbou DJ Ondry Vodného. Během večera proběhla 4 taneční vystoupení – energická Samba, havajské vystoupení, bubeníci z Afriky a vystoupení z Číny. Tance si bylo možné vyzkoušet a zúčastnit se také soutěže v limbu. Třešničkou na celém večírku byl, jak říkáme my, pán s ptákem (papoušky a indickým běžcem), který je na Instagramu známý jako Spajkerino. Papoušci bavili hosty celý večer společným focením nebo například otevíráním plechovek s pivem.

Tombola, kde jako hlavní cena byl let balónem pro dvě osoby, potěšila Štepána Sodomku, dále jsme rozdali i několik CCS karet dalším výhercům.

Myslíme, že tento večírek byl opravdu neobyčejný a děkujeme všem účast!