Jak v BARTHu žijeme ?

...život nás baví! Pořádáme spoustu akcí pro naše zaměstnance. Přidáte se k nám?

 

Školení celé reklamky BARTH - media v horké Dubaji

(duben / 2018)

Uskutečnili jsme celofiremní školení na netradičním místě, a to pro všech 25 zaměstnanců naší reklamky BARTH - media. Jelikož jsme si byli vědomi skvělých výsledků v loňském roce, spousty hodin přesčasů a enormního nasazení především v posledních měsících roku 2017, umožnilo naše vedení firmy odměnu skutku skvostnou – 5 denní pobyt v Dubaji.

Teambuilding reklamky v Dubaji

 

Teambuilding pod Mont Blancem - Francie 

(březen / 2018)

V proslulém horském středisku Chamonix pod nejvyšší horou Evropy proběhl teambuilding zaměstnanců skupiny BARTH. Program byl pestrý, létalo se dokonce vrtulníkem, odvážní sjeli freeride. Takové zážitky jsou k nezaplacení a zaměstnanci si jich velmi váží.

teambuilding Francie 2018

 

Teambuilding pro nejlepší prodejce na ostrovech Mauricius a Reunion

(únor / 2018)

Pro 10 nejlepších prodejců Autocentra BARTH bylo uspořádáno zahraniční školení spojené s poznáváním přírodních a kulturních krás ostrovů Mauricius a Reunion v Indickém oceánu.

 

Vánoční večírek aneb Horor party 2017

Prosincový vánoční večírek zaměstnanců skupiny BARTH byl plný hororových masek. Atmosféru z podsvětí podpořilo profesionální vystoupení Zombie show a taneční vystoupení imitátora Michaela Jacksona. Nechyběla ani tradiční tombola o hodnotné ceny.

 

BARTH Day na zimním stadionu

(listopad / 2017)

Druhý ročník BARTH Day, který se konal na pardubickém zimním stadionu, přilákal téměř 7 000 návštěvníků. V historii naší firmy to byl největší event, který jsme kdy pořádali pro širokou veřejnost. Celý program se nesl ve znamení oslav 20. narozenin Autocentra BARTH. 

 

BARTH cycling team jezdí závody na kole - Kolo pro život 2017

Pravidelně se naši zaměstnanci v dresech BARTH cycling team účastní seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde poměřují fyzičku s těmi nejlepšími. Jako oficiální partner cyklistického týmu Česká spořitelna Accolade cycling team mají zároveň jedinečnou možnost zapůjčit si profi kolo a využívat VIP zázemí týmu. 

 

Splouvání Sázavy 2017

Ani nízká hladina řeky Sázavy nás letos neodradila od společného víkendu stráveného na vodě, který jsme si užili v rekorním počtu BARTH vodáků. 

 

BARTH Day na dostihovém závodišti

(květen / 2017)

Na pardubickém dostihovém závodišti jsme uspořádali velmi úspěšnou akci pro celou rodinu BARTH Day, kam zavítalo téměř 4 000 návštěvníků. Součástí celodenního programu byly například běhy po stopách slavného dostihu BARTH Run a Lion Race, youtuber MenT, Čiperkové, koncerty hudebních a tanečních skupin a mnoho dalších atrakcí.

 

Pardubický Majáles 2017

Atmosféra na pardubickém Majálesu 2017 byla opět úžasná. 

 

Fotbalový turnaj BARTH Cup a dětský den 2017

BARTH Cup je oblíbený fotbalový turnaj pro zaměstnance skupiny BARTH, který se tradičně koná v Honbicích. Je spojen s dětským dnem plných her, nechybí ani dobré pití a grilované prasátko.

 

Ženevský autosalon - Švýcarsko

Každý rok jezdí zaměstnanci za odměnu do Švýcarska, kde navštíví tradiční Ženevský autosalon, lyžují nebo relaxují na horách. Je to pro nás vždy obrovský zážitek a luxus, který nám firma umožní zažít. 

 

Karibské ostrovy

Tomu se říká pořádný teambuilding v ráji. V Karibiku si užívali dobrodružství nejlepší prodejci vozů, cestovali po různých karibských ostrovech jako je St.Barth nebo St.Maarten a slunili se na nejkrásnějších plážích světa.

 

Hippies party

Tématický vánoční večírek se vždy nese v určitém duchu. Na jednom z nich jsme se proměnili v květinové děti a rozdávali mír a lásku. Nechyběla ani dobová kapela a Lennonova zeď. 

 

Dakar párty

Dakar párty se tradičně pořádá před odvozem dakarské techniky na Rallye Dakar pro fanoušky, partnery a sponzory. Nechybí dobrá zábava, chutné jídlo, pití, krásné ženy a bohatý večerní program se závodníky týmu BARTH Racing.

  

BARTH Run

Několikrát do roka pořádáme vlastní sportovní akce, které jsou zajímavé, atraktivní a něčím výjimečné. Naši zaměstnanci mají na běžeckých závodech startovné zdarma.

 

Dny testovacích jízd ŠKODA 

Práce dokáže být i zábava. Tato akce se pořádá např. i tak trochu bláznivě ve spolupráci s Run in Colors.

 

Cyklistické závody - Kolo pro život

Podporujeme také profesionální sportovce. Jsme oficiálním partnerem cyklistického týmu Česká spořitelna Accolade cycling team, díky kterému mají naši zaměstnanci jedinečnou možnost se zdarma aktivně zapojit do cyklistických závodů, zapůjčit si profi kolo a využívat VIP zázemí týmu. Pravidelně se účastníme seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde naši zaměstnanci poměřují fyzičku s těmi nejlepšími.

 

BARTH Cup a dětský den aneb "Sportu zdar a fotbalu obzvlášť"

Velmi populární fotbalový turnaj o putovní pohár se koná každoročně v Honbicích. V týmu jsou vítáni i hráči z řad něžného pohlaví. Nechybí ani grilovačka a soutěže pro naše ratolesti.

 

Plníme sny motorkářů

Motocykloví nadšenci z naší společnosti se rádi vypravují poznávat krásnou krajinu na motorkách. Je to vždy nezapomenutelný zážitek. Možnost pokořit vysokorskou alpskou silnici Glosglockner Hochalpenstrasse se Vám každý den nenaskytne.

 

Splouváme řeky

Jsme na jedné lodi a život nás baví i na vodě. Minimálně jednou za rok vezmeme naše rodiny a splouváme Vltavu, Jizeru a další české řeky.

 

Pardubický Majáles

Festival, jak se patří - vlastní VIP BARTH zóna, setkání se známými hudebními skupinami a super víkendová zábava.

 

Teambuildingové akce - Dolní Morava

Každý článek týmu je důležitý pro správné fungování, proto je potřeba utužovat kolektiv. Do moderního horského resortu Dolní Morava se vydáváme za dobrodružstvím, na Stezku v oblacích a bavíme se při týmových hrách.

 

 

Autocentrum BARTH - oficiální partner soutěže krásy Česká Miss

Jako hlavní partner České Miss jsme se spolupodíleli na výběru těch nejkrásnějších finalistek a vítězky od nás dostali vůz k ročnímu užívání.

Prohlédnout volná pracovní místa