Jak v BARTHu žijeme?

...neobyčejně! Pořádáme spoustu akcí pro naše zaměstnance. Přidáte se k nám?

 

Majáles Pardubice 2023

(květen 2023)

I tento rok jsme byli hlavním partnerem Majálesu Pardubice, kam jsme pozvali naše zaměstnance a zákazníky do BARTH VIP zóny.

 

Oslava 25 let Autocentra BARTH s našimi zákazníky a partnery

(listopad 2022)

K příležitosti oslav 25 let od založení Autocentra BARTH jsme uspořádali event pro naše VIP zákazníky a partnery, bez kterých by Autocentrum BARTH nebylo na pozici jednoho z největších prodejců vozů v České republice.
Čtěte více o oslavě 


Střípky z neobyčejného teambuildingu

V letošním roce připravilo vedení firmy pro zaměstnance skupiny BARTH, jako již tradičně, širokou nabídku teambuildingových akcí. No a jelikož je i letos z čeho vybírat, pojďme se alespoň v krátkosti podívat na již proběhlé akce tohoto roku. 

Více o akci zde

 

BARTH CUP Honbice 2022

V červnu se konal již tradiční fotbalový trunaj skupiny BARTH, který byl doprovázen dětským dnem a opekáním prasátka.  Do turnaje se zapojilo celkem pět týmu napříč celou firmou. Turnaj nakonec ovládnul tým složený se zaměstnanců motocentra, servisu, reklamky a IT, kteří touto výhrou získali putovní pohár skupiny BARTH.

 

Majáles Pardubice 2022

Skupina BARHT je již tradičně hlavním partnerem Majálesu Pardubice. Jsme rádi, že jsme mohli opět po covidové pauze, odstartovat festivalovou sezónu ve velkém stylu v naší BARTH VIP zóně. 

Neobyčejné teambuildingy skupiny BARTH

(květen-září / 2021)
Není žádným překvapením, že se "covidové" období odrazilo i na společenských akcích a výletech, kterými je skupina BARTH velice dobře známá. Na základě toho se vedení společnosti BARTH rozhodlo vynahradit tyto neuskutečněné akce tím, že pro každý tým ve skupině BARTH přichystala neobyčejný teambuilding. Kam se každé oddělení vydalo se dozvíte v článku.
 
 

 

 

Oslava výročí 25 let BARTH Reklamky

(září / 2021)

Oslavy k příležitosti 25 let od založení firmy BARTH Reklamka a.s. se konaly na zámku v Pardubicích. Celou akcí provázel Pavel Cejnar, na podiu se ukázal také trapnomág Richard Nedvěd, hráči HC Dynamo, reprezentant Rallye Dakar Zdeněk Tůma a zpěvák Marek Ztracený. Večerní nádvoří pak osvítila cyber show, která zakončila celý program.

 

BARTH Day na dostihovém závodišti

(květen / 2019)

4. ročník akce BARTH Day obohatila exhibice motokrosaře Filipa Podmola, který jako první přeskočil Taxisův příkop, a také koncer Marka Ztraceného. Akce byla spojená také s dětským dnem a probíhali tradiční závody BARTH Run po stopách Velké pardubické.

BARTH Day 2019

 

Ostrov Madeira a Květinové slavnosti

(květen / 2019)

Týden neuvěřitelných zážitků zažili vybraní zaměstnanci na ostrově Madeira v Atlantickém oceánu, kde podnikali túry po horách a také na vlastní oči viděli Květinový festival.

BARTH na Madeiře

 

Tajemná Austrálie

(únor / 2019)

Pro nejlepší obchodníky Autocentra a Reklamky byla uspořádána incentivní cesta na druhý konec světa do daléké Austrálie, kde se potkali s domorodými aboriginci, šnorchlovali na korálových útesech, navštivili takové přírodní skvosty jako je Uluru a mnoho dalšího. 7 letů během 12 dnů stálo za to.

BARTH v Austrálii

 

Vánoční večírek - Hollywood filmový večer

(prosinec / 2018)

Poslední vánoční večírek byl ve znamení Hollywoodu. O hvězdnou atmosféru se postarali zaměstnanci, kteří se převlékli do známých filmových nebo animovaných postav. Třešničkou na dortu byl soukromý koncert Marka Ztraceného. 

 

Posezení u heveru

(září / 2018)

Pro pracovíky servisního úseku jsme uspořádali 1. ročník "Posezení u heveru".  Příjemnou atmosféru doprovázelo opékané maso, které chutnalo samozřejmě nejlépe se studeným pivem. 

 

BARTH cycling team jezdí závody na kole - Kolo pro život  2018

Naši zaměstnanci v dresech BARTH Cycling team se účastní závodů Kolo pro život. V rámci partnerství naší společnosti s cyklistickým týmem Česká spořitelna Accolade cycling team jim je zajištěno profesionální zázemí. 

 

BARTH Cup a dětský den

(květen / 2018)

"Sportu zdar a fotbalu obzvlášť." Velmi populární fotbalový turnaj o putovní pohár se koná každoročně v Honbicích. V tento sportovní den nechybí ani grilované selátko a soutěže pro naše ratolesti.

BARTH Cup fotbalový turnaj

 

BARTH Day na dostihovém závodišti

(květen / 2018)

3. ročník BARTH Day se konal na pardubickém dostihovém závodišti. Součástí programu byly běžecké závody po stopách dostihu Velká pardubická, soutěže pro děti i dospělé o hodnotné ceny, testovací jízdy, zábavná show, koncert Sebastian a spoustu dalších atrakcí. 

BARTH Day 2018

Pardubický Majáles 

(květen / 2018)

Pardubický Majáles tradičně odstartoval start festivalové sezóny. Na BARTH Stage vystupovali známí hudebníci jako Janek Ledecký nebo No Name.

Pardubický Majáles

 

Školení celé reklamky BARTH - media v horké Dubaji

(duben / 2018)

Uskutečnili jsme celofiremní školení na netradičním místě, a to pro všech 25 zaměstnanců naší reklamky BARTH - media. Jelikož jsme si byli vědomi skvělých výsledků v loňském roce, spousty hodin přesčasů a enormního nasazení především v posledních měsících roku 2017, umožnilo naše vedení firmy odměnu skutku skvostnou – 5 denní pobyt v Dubaji.

Teambuilding reklamky v Dubaji

 

Teambuilding pod Mont Blancem - Francie 

(březen / 2018)

V proslulém horském středisku Chamonix pod nejvyšší horou Evropy proběhl teambuilding zaměstnanců skupiny BARTH. Program byl pestrý, létalo se dokonce vrtulníkem, odvážní sjeli freeride. Takové zážitky jsou k nezaplacení a zaměstnanci si jich velmi váží.

teambuilding Francie 2018

 

Teambuilding pro nejlepší prodejce na ostrovech Mauricius a Reunion

(únor / 2018)

Pro 10 nejlepších prodejců Autocentra BARTH bylo uspořádáno zahraniční školení spojené s poznáváním přírodních a kulturních krás ostrovů Mauricius a Reunion v Indickém oceánu.

 

Vánoční večírek aneb Horor party

(prosinec / 2017)

Prosincový vánoční večírek zaměstnanců skupiny BARTH byl plný hororových masek. Atmosféru z podsvětí podpořilo profesionální vystoupení Zombie show a taneční vystoupení imitátora Michaela Jacksona. Nechyběla ani tradiční tombola o hodnotné ceny.

 

BARTH Day na zimním stadionu

(listopad / 2017)

2. ročník BARTH Day, který se konal na pardubickém zimním stadionu, přilákal téměř 7 000 návštěvníků. V historii naší firmy to byl největší event, který jsme kdy pořádali pro širokou veřejnost. Celý program se nesl ve znamení oslav 20. narozenin Autocentra BARTH. 

 

BARTH cycling team jezdí závody na kole - Kolo pro život 2017

Pravidelně se naši zaměstnanci v dresech BARTH cycling team účastní seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde poměřují fyzičku s těmi nejlepšími. Jako oficiální partner cyklistického týmu Česká spořitelna Accolade cycling team mají zároveň jedinečnou možnost zapůjčit si profi kolo a využívat VIP zázemí týmu. 

 

Splouvání Sázavy 2017

Ani nízká hladina řeky Sázavy nás letos neodradila od společného víkendu stráveného na vodě, který jsme si užili v rekorním počtu BARTH vodáků. 

 

BARTH Day na dostihovém závodišti

(květen / 2017)

Na pardubickém dostihovém závodišti jsme uspořádali velmi úspěšnou akci pro celou rodinu BARTH Day, kam zavítalo téměř 4 000 návštěvníků. Součástí celodenního programu byly například běhy po stopách slavného dostihu BARTH Run a Lion Race, youtuber MenT, Čiperkové, koncerty hudebních a tanečních skupin a mnoho dalších atrakcí.

 

Pardubický Majáles 2017

Atmosféra na pardubickém Majálesu 2017 byla opět úžasná. 

 

Fotbalový turnaj BARTH Cup a dětský den 2017

BARTH Cup je oblíbený fotbalový turnaj pro zaměstnance skupiny BARTH, který se tradičně koná v Honbicích. Je spojen s dětským dnem plných her, nechybí ani dobré pití a grilované prasátko.

 

Ženevský autosalon - Švýcarsko 2017

Každý rok jezdí zaměstnanci za odměnu do Švýcarska, kde navštíví tradiční Ženevský autosalon, lyžují nebo relaxují na horách. Je to pro nás vždy obrovský zážitek a luxus, který nám firma umožní zažít. 

 

Karibské ostrovy 2017

Tomu se říká pořádný teambuilding v ráji. V Karibiku si užívali dobrodružství nejlepší prodejci vozů, cestovali po různých karibských ostrovech jako je St.Barth nebo St.Maarten a slunili se na nejkrásnějších plážích světa.

 

Hippies party 2016

Tématický vánoční večírek se vždy nese v určitém duchu. Na jednom z nich jsme se proměnili v květinové děti a rozdávali mír a lásku. Nechyběla ani dobová kapela a Lennonova zeď. 

 

Dakar párty 2016

Dakar párty se tradičně pořádá před odvozem dakarské techniky na Rallye Dakar pro fanoušky, partnery a sponzory. Nechybí dobrá zábava, chutné jídlo, pití, krásné ženy a bohatý večerní program se závodníky týmu BARTH Racing.

  

BARTH Run 2016

Několikrát do roka pořádáme vlastní sportovní akce, které jsou zajímavé, atraktivní a něčím výjimečné. Naši zaměstnanci mají na běžeckých závodech startovné zdarma.

 

Dny testovacích jízd ŠKODA 2016 

Práce dokáže být i zábava. Tato akce se pořádá např. i tak trochu bláznivě ve spolupráci s Run in Colors.

 

Cyklistické závody - Kolo pro život 2016

Podporujeme také profesionální sportovce. Jsme oficiálním partnerem cyklistického týmu Česká spořitelna Accolade cycling team, díky kterému mají naši zaměstnanci jedinečnou možnost se zdarma aktivně zapojit do cyklistických závodů, zapůjčit si profi kolo a využívat VIP zázemí týmu. Pravidelně se účastníme seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde naši zaměstnanci poměřují fyzičku s těmi nejlepšími.

 

 

Plníme sny motorkářů

(léto 2016)

Motocykloví nadšenci z naší společnosti se rádi vypravují poznávat krásnou krajinu na motorkách. Je to vždy nezapomenutelný zážitek. Možnost pokořit vysokorskou alpskou silnici Glosglockner Hochalpenstrasse se Vám každý den nenaskytne. 

Splouváme řeky - BARTH vodáci 2016

Jsme na jedné lodi a život nás baví i na vodě. Minimálně jednou za rok vezmeme naše rodiny a splouváme Vltavu, Jizeru a další české řeky.

 

Pardubický Majáles 2016

Festival, jak se patří - vlastní VIP BARTH zóna, setkání se známými hudebními skupinami a super víkendová zábava.

 

Teambuildingové akce - Dolní Morava 2016

Každý článek týmu je důležitý pro správné fungování, proto je potřeba utužovat kolektiv. Do moderního horského resortu Dolní Morava se vydáváme za dobrodružstvím, na Stezku v oblacích a bavíme se při týmových hrách.

 

 

Autocentrum BARTH - oficiální partner soutěže krásy Česká Miss 2015

Jako hlavní partner České Miss jsme se spolupodíleli na výběru těch nejkrásnějších finalistek a vítězky od nás dostali vůz k ročnímu užívání.

Prohlédnout volná pracovní místa