STŘÍPKY Z NEOBYČEJNÉHO SVĚTA SKUPINY BARTH

V letošním roce připravilo vedení firmy pro zaměstnance skupiny BARTH, jako již tradičně, širokou nabídku teambuildingových akcí. No a jelikož je i letos z čeho vybírat, pojďme se alespoň v krátkosti podívat na již proběhlé akce tohoto roku.

3denní teambuilding aneb Neobyčejné zážitky pracovníků administrativy

Na rozjezd si vedení firmy přichystalo pro své zaměstnance 3denní teambuilding pro pracovníky administrativy, který se nesl v duchu stmelování kolektivu, aktivního odpočinku i nevšedních zážitků. Účast byla ryze dobrovolná, takže kdokoliv chtěl, mohl se vydat za hranice běžných dnů, užít si příjemný čas a tzv. „vypnout“ mimo kancelář a zdi domova. Celkem se povedené akce zúčastnilo 15 pracovníků z účtárny, provozního a IT oddělení. 

ZOO

Během teambuildingu se účastníci nejprve vydali do ZOO ve Dvoře Králové, kde si ti odvážnější z odvážných mohli vyzkoušet nakrmit například slony nebo žirafy, což je příležitost, která se člověku nenaskýtá každý den.

Mimo město

Jedno staré latinské přísloví praví: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ No a jelikož o přínosech dobré fyzické kondice a jejím vlivu na psychiku víme – dopřáli jsme si během pobytu blahodárný odstup od veškerých ruchů velkoměsta a zároveň jsme poklidné prostředí využili jako prostor pro aktivní odpočinek. V průběhu pobytu jsme se si tak užívali jak cyklovýlety na elektrokolech, tak pěší túry v krásném okolí Špindlerova mlýna.

Horkovzdušným balónem k výšinám

Velkým překvapením a letošní novinkou v BARTHu je možnost vzlétnou k výšinám, a to díky pronajmutí horkovzdušného balónu. Příznivci neobyčejných adrenalinových zážitků si tak letos vůbec poprvé mohli vyzkoušet, jaké to je, vystoupat až k výšinám a sledovat svět z ptačí perspektivy.

 

Teambuilding Motocentrum BARTH aneb „Jaký si to uděláš, takový to máš“

Také pro pracovníky Motocentra BARTH si vedení firmy v letošním roce připravilo akci, která se nesla v duchu jedinečných a značně adrenalinových zážitků.

Z pomyslné startovací čáry jsme odstartovali z Pardubic do Špindlerova Mlýna. Během cesty za neobyčejným dobrodružstvím si naše skupinka udělala krátkou zastávku na přehradě Les Království, která patří mezi motorkáři k velmi oblíbeným.

Po příjezdu

Téměř okamžitě po příjezdu do cílové destinace jsme vyměnili motorky za elektrokola a vydali se objevovat krásy Krkonoš. Rozpálenou silnici a vůni benzínu tak vystřídal klid, ticho a čerstvý vzduch – všechno z toho jsme si náležitě užili.

Když jsme na elektrokolech úspěšně zdolali pramen Labe, náležitě jsme se odměnili skvělým jídlem a ještě lepší zábavou.

Pouze pro odvážné

Další den jsme společně vyrazili na zipline u přehrady – no a byla to tedy jízda (120 metrů dlouhá bláznivá jízda na ocelovém laně ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská). Když jsme se všichni úspěšně dostali na druhý břeh, vydali jsme se k bobové dráze, kde jsme v neobyčejné jízdě pokračovali…

 

TEAMBUILDING V BARTHu = Zajímavé destinace, nadupaný program, neobyčejné zážitky, relaxace a příležitost, jak se dostat na dosud nepoznaná místa a utužit vztahy v rámci pracovního kolektivu.

 

Staňte se také součástí skupiny BARTH a zažívejte společně s námi neobyčejná dobrodružství. Podívejte se na volné pracovní pozice na