Volné pozice

Prodej vozů

Prodejce nových vozů KIA

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších prodejců vozů a na trhu funguje již od roku 1994. Do svého týmu bychom rádi přijali kolegu/kolegyni na pozici prodejce nových vozů KIA.

Servis

Asistent/ka, recepční

Město: Pardubice Plat: od 22 000 Kč

Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT a další a na trhu funguje již od roku 1994. Na jeden z našich 4 moderních showroomů přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka, recepční.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 20 000 Kč

Baví Vás klempířina? Chcete se zdokonalovat v klempířských opravách, ale nemáte dlouholetou praxi? Rádi Vám dáme příležitost a vše potřebné naučíme.

Reklamka/výroba

Specialista výroby

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáme parťáka! Nebojíš se odpovědnosti? Tak buď dalším členem naší BARTH rodinky, stačí vstoupit, máme pro Tebe otevřené dveře.

Servis

Automechanik

Město: Pardubice - Hradecká Plat: 25 000 - 40 000 Kč

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Servis

Servisní poradce, přejímací technik pro vozy Peugeot, Opel a Citroën

Město: Pardubice - Hradecká Plat: od 28 000 Kč

Baví vás auta nejen po technické stránce? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u jednoho z největších servisů ve východních Čechách a k tomu mít fajn partu kolegů, na které se budete těšit?

Reklamka/výroba

Pracovník výroby reklamy - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: 20 000 - 25 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?