Volné pozice

Marketingové oddělení

Specialista/specialistka marketingového oddělení

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Autocentrum BARTH patří mezi špičku v prodeji osobních aut a motocyklů v České republice. Naše neobyčejné marketingové oddělení je nedílnou součástí společnosti a podílí se na tvorbě úspěchů, které zaznamenáváme. Právě teď hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á posílí náš tým.

Servis

Přípravář pro klempírnu

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou dle zkušeností

Baví Vás auta? Máte chuť učit se něco nového a stále se zdokonalovat? Rád byste pracoval v moderním prostředí s perfektním zázemím a dokonale vybavenou dílnou?

Prodej vozů

Prodejce nových vozů

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších prodejců vozů a na trhu funguje již od roku 1994. Do svého týmu bychom rádi přijali kolegu/kolegyni na pozici prodejce nových vozů.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 20 000 Kč

Baví Vás klempířina? Chcete se zdokonalovat v klempířských opravách, ale nemáte dlouholetou praxi? Rádi Vám dáme příležitost a vše potřebné naučíme.

Reklamka/obchod

Produkční – asistentka obchodního oddělení

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Láká Vás práce v reklamce? Chcete různorodou práci? Baví Vás komunikace? Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Servis

Automechanik

Město: Pardubice - Hradecká Plat: 25 000 - 40 000 Kč

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Reklamka/výroba

Pracovník výroby reklamy - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: 20 000 - 25 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?