Volné pozice

Servis

Asistentka servisu ŠKODA / recepční

Město: Hradec Králové Plat: od 25 000 Kč

Baví vás komunikace s lidmi? Baví Vás auta a jste aktivní řidič? Autocentrum BARTH zajišťuje kompletní servis vozů zákazníkům již přes 20 let. Opravy vozů, pravidelný servis, STK a další. To vše umíme. Servis však nejsou jen mechanici a servisní poradci. Do našeho týmu právě hledáme kolegyni, jenž se ujme netechnické oblasti péče o zákazníky a zaujme pozici asistentky servisu.

Prodej dílů

Prodejce náhradních dílů na vozy / skladník

Město: Pardubice Plat: Dohodou

Baví Vás auta a orientujete se v náhradních dílech na vozy? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí a láká Vás jistota stabilní společnosti? Pak je tato pracovní pozice přesně pro Vás. Do našeho týmu přijmeme prodejce / skladníka na hlavní pracovní poměr.

Servis

Garanční technik

Město: Hradec Králové Plat: Dohodou

Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Cupra, Kia, Peugeot, Citroën a Opel. Na trhu působíme více jak 25 let. Našim zaměstnancům nabízíme jistotu stabilní společnosti a možnost dělat práci, která je baví.

Reklamka/výroba

Technik ve výrobě reklamy

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 31 000

Jsi manuálně zručný? Baví Tě různorodá práce? Nebojíš se zodpovědnosti? Máš zkušenosti s obsluhou řezacího plotru? Tak jsi přesně člověk pro nás.