Volné pozice

Servis

Mechanik motocyklů

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Jsou motorky Tvou vášní? Máš rád značky BMW, YAMAHA, Vespa a další? Umíš opravovat motorky a rád by ses dále zdokonaloval. Chtěl byste pracovat autorizovaného prodejce a opravce motocyklů? Pak hledáme právě Tebe!

Provozní oddělení

Údržbář

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Jste manuálně zručný? Nebojíte se práce? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele? Do naší společnosti hledáme šikovného údržbáře.

Grafika

Kreativní ředitel

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Jsi kreativní? Baví tě vymýšlet grafické návrhy? Baví tě vést lidi? Jsme největší reklamní agentura ve východních Čechách, máme stovky zákazníků z celé ČR, kterým se staráme o marketing, a právě teď hledáme pro rozšíření týmu kreativního ředitele. Pokud jsme tě zaujali, čti dál!

Reklamka/marketing

Specialista PPC kampaní

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Baví Tě ONLINE svět? Vyznáš se v SEO, PPC, Google Analytics? Jsme největší reklamní agentura Pardubického kraje a právě teď hledáme kolegy a kolegyně na pozici PPC konzultanta, kteří rozšíří řady našich skvělých kolegů. Pokud jsme Tě zaujali, čti dál!

Reklamka/marketing

Tvůrce webových řešení

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Umíš tvořit webové stránky či Tě to láká? Chtěl/a bys tvořit weby, kterými pomůžeš našim zákazníkům? Jsme největší reklamní agentura Pardubického kraje a právě teď hledáme kolegy a kolegyně na pozici tvůrce webů. Pokud jsme Tě zaujali, čti dál!

Servis

Automechanik - náborový příspěvek 30.000 Kč

Město: Pardubice Plat: dohodou

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Prodej dílů

Skladník lakovny a klempírny

Město: Pardubice Plat: Dohodou

Baví Vás auta? Orientuje se v náhradních dílech? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí?

Lakovna/klempírna

Autoklempíř - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 20 000 Kč

Baví Vás klempířina? Chcete se zdokonalovat v klempířských opravách, ale nemáte dlouholetou praxi? Rádi Vám dáme příležitost a vše potřebné naučíme.

Reklamka/obchod

Reklamní poradce - specialista online

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáme posilu do našeho týmu obchodníků, který bude mít na starost především obor online marketing. Máš obchodního ducha a baví Tě weby, e-shopy, PPC a jiné? Pokud splňuješ většinu z našich požadavků, tak hledáme právě Tebe!