Volné pozice

Účetní oddělení

Všeobecná účetní

Město: Pardubice - Dubina Plat: 30 000 - 38 000 Kč

Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí naší účetní party, kde oceníme Váš talent a vášeň pro čísla, data a reporty. Připojte se k nám a buďte součástí firmy, kde práce není pouze povinností, ale i radostí!

BARTH Rent

Specialista půjčovny osobních vozů

Město: Pardubice Plat: 32.000 - 38.000 Kč

Připrav se na novou kapitolu ve své kariéře! Autocentrum BARTH hledá ambiciózního specialistu půjčovny, který se chce zapojit do naší rychle rostoucí rodiny. Pokud máš vášeň pro automobily a touhu poskytovat špičkovou péči zákazníkům, pak je tato práce přesně pro Tebe!

Prodej vozů

Prodejce nových vozů Kia

Město: Pardubice - Dubina Plat: 35.000 - 50.000 Kč

Přijmi naše pozvání do exkluzivního světa Kia prodejců a buď součástí týmu, který definuje standardy špičkového prodeje. Počty v prodeji vozů této značky zažívají výrazný vzestup, a proto hledáme třetího kolegu, který nám pomůže udržet tuto vlnu úspěchu. Přines svou osobitou vášeň pro vozy a obchod a společně budeme psát další příběh.

Reklamka/výroba

Pracovník/pracovnice ve výrobě reklamy

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25.000 - 28.000 Kč

Jsi manuálně zručný? Baví Tě různorodá práce? Nebojíš se zodpovědnosti? Máš zkušenosti s obsluhou řezacího plotru? Tak jsi přesně člověk pro nás.

Servis

Automechanik – specialista FIAT

Město: Pardubice - Dubina Plat: 35.000 - 45.000 Kč

Máme pro Vás příležitost stát se klíčovým členem našeho týmu jako automechanik specializující se výhradně na značku FIAT - královnu italského automobilového průmyslu. Ať už jste zapáleným fanouškem této značky nebo jste připraveni se ponořit do fascinujícího světa Fiatu, kontaktujte nás.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 25.000 Kč

Jsme parta lidí, co ví, že smích dokáže vyladit i ty nejzatvrzelější karamboly - a teď hledáme nového kolegu autoklempíře, který bude mít rád své řemeslo. A že se teprve učíš? Vůbec nevadí!

Servis

Automechanik - náborový příspěvek

Město: Pardubice - Hradecká Plat: 35.000 - 45.000 Kč

Jsme firma, která Vám nabízí příležitost změnit svou kariéru a zároveň získat stabilní zaměstnání. Hledáme mechaniky se zkušenostmi v opravách vozů značek Peugeot, Opel a Citroen.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř pro koncernové značky

Město: Pardubice - Dubina Plat: 30.000 - 40.000 Kč

Lakovna a klempírna je nedílnou součástí společnosti Autocentrum BARTH. Naším cílem je zajistit, aby byli naši zákazníci se svými vozy co nejdříve zpět na silnicích.