Volné pozice

Prodej vozů

Asistentka obchodního ředitele/recepční

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT a další a na trhu funguje již od roku 1994. Do svého týmu bychom rádi přijali kolegyni na pozici Asistentka obchodního ředitele/recepční, která nám pomůže zajistit našim zákazníkům tu nejlepší péči a ještě více zkvalitnit naše služby.

Servis

Rozvozce motocyklů - brigáda

Město: Pardubice - Dubina Plat: 125 - 135 Kč / hodinu

Hledáš brigádu na období duben až srpen? Máš řidičský průkaz sk. A?

Personální oddělení

Mzdová/ý účetní a personalista/ka

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 35 000 Kč

Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenost s přípravou podkladů pro mzdy? Nebojíte se zodpovědnosti? Empatie a pečlivost jsou Vaší silnou stránkou? Zákoník práce zaujímá čestné místo ve vaší knihovně? Pak máme práci přímo pro Vás.

Reklamka/obchod

Reklamní poradce - specialista online

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 50 000 Kč

Hledáme posilu do našeho týmu obchodníků, který bude mít na starost především obor online marketing. Máš obchodního ducha a baví Vás weby, e-shopy, PPC a jiné? Pokud splňuješ většinu z našich požadavků, tak hledáme právě Tebe!

Servis

Automechanik

Město: Pardubice - Hradecká Plat: 25 000 - 40 000 Kč

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Operativní leasing

Specialista prodeje vozů na operativní leasing

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 25 000 Kč

Chcete prodávat vozy a získávat zkušenosti u lídra prodeje vozů na operativní leasing? Máte obchodního ducha? Baví Vás auta? Do našeho týmu specialistů prodeje vozů na operativní leasing hledáme nového kolegu.

Prodej motocyklů

Prodejce motocyklů

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 40 000 Kč

Motocentrum BARTH je autorizovaný prodejce motocyklů a skútrů značek Yamaha, Vespa, Aprilia, BMW, Moto Guzzi a Piagio. Náš tým tvoří nadšenci, pro které je práce i zábavou. Do svého týmu nyní shání posilu na pozici prodejce, který bude svou práci stejně jako oni dělat s radostí.

Reklamka/výroba

Pracovník výroby reklamy - junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: 20 000 - 25 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?