Volné pozice

Servis

Automechanik pro vozy Audi

Město: Hradec Králové Plat: dohodou

Jsou auta vaším koníčkem? A Audi obzvlášť? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Reklamka/výroba

Koordinátor výroby

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáme parťáka! Máš smysl pro plánování? Tak buď dalším členem naší BARTH rodinky, stačí vstoupit, máme pro Tebe otevřené dveře.

Administrativa

Specialista online marketingu

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Cítíš se jako ryba ve vodě v online marketingu? Máš rád weby? Umíš spravovat PPC kampaně? Nejsou ti cizí slova jako SEO, konverze nebo třeba Google Analytics? Pokud ano, tak hledáme možná právě tebe.

Prodej motocyklů

Rozvozce / přípravář motocyklů

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáš hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti? Máš rád motorky? Zašli nám svůj životopis.

Marketingové oddělení

Asistent/ka marketingového oddělení

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Autocentrum BARTH patří mezi špičku v prodeji osobních aut a motocyklů v České republice. Naše neobyčejné marketingové oddělení je nedílnou součástí společnosti a podílí se na tvorbě úspěchů, které zaznamenáváme. Právě teď hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á posílí náš tým.

Servis

Asistentka servisu

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 25 000 Kč

Baví vás komunikace s lidmi? Baví Vás auta a jste aktivní řidič? Autocentrum BARTH zajišťuje kompletní servis vozů zákazníkům již přes 20 let. Opravy vozů, pravidelný servis, STK a další. To vše umíme. Servis však nejsou jen mechanici a servisní poradci. Do našeho týmu právě hledáme kolegyni, jenž se ujme netechnické oblasti péče o zákazníky a zaujme pozici asistentky servisu.

Servis

Automechanik - náborový příspěvek 30.000 Kč

Město: Pardubice Plat: dohodou

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Reklamka/obchod

Reklamní poradce - specialista online

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Hledáme posilu do našeho týmu obchodníků, který bude mít na starost především obor online marketing. Máš obchodního ducha a baví Tě weby, e-shopy, PPC a jiné? Pokud splňuješ většinu z našich požadavků, tak hledáme právě Tebe!