Volné pozice

Prodej vozů

Prodejce nových vozů Volkswagen

Město: Pardubice Plat: Dohodou (fix + variabilní složka mzdy)

Přijmi naše pozvání do exkluzivního světa Volkswagen. Rozšiřujeme tým a hledáme kolegu/kolegyni, který chce společně s námi zářit na obchodním nebi. Buď součástí týmu, který definuje standardy špičkového prodeje. Volkswagen je naše srdcovka. Tvoje také? Pak přines svou osobitou vášeň pro vozy, obchod a tuto značku a společně budeme psát další příběh.

Servis

Automechanik Kia - náborový příspěvek 30.000 Kč

Město: Pardubice Plat: dle zkušeností

Jsme firma, která Vám nabízí příležitost změnit svou kariéru a zároveň získat stabilní zaměstnání. Hledáme mechaniky se zkušenostmi v opravách vozů i nováčky. Pro ty zkušené navíc nabízíme náborový příspěvek.

Reklamka/obchod

Reklamní poradce - specialista online

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Jsme pardubická kreativní reklamní agentura. Náš tým se skládá z obchodních poradců, grafiků, obchodních asistentek a specialistů výroby. Na trhu působíme již od roku 1996 a našim zákazníkům dokážeme nabídnou reklamní plochy, grafiku, online marketing, reklamní textil a předměty, neobyčejné eventy a mnoho dalšího.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 25.000 Kč

Jsme parta lidí, co ví, že smích dokáže vyladit i ty nejzatvrzelější karamboly - a teď hledáme nového kolegu autoklempíře, který bude mít rád své řemeslo. A že se teprve učíš? Vůbec nevadí!

Lakovna/klempírna

Autoklempíř pro koncernové značky

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Lakovna a klempírna je nedílnou součástí společnosti Autocentrum BARTH. Naším cílem je zajistit, aby byli naši zákazníci se svými vozy co nejdříve zpět na silnicích.