Volné pozice

Lakovna/klempírna

Přijímací technik lakovny a klempírny

Město: Pardubice - Dubina Plat: Základní část + variabilní složka

Baví vás auta? Jste technický typ? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Máte rádi nové technologie? Chcete získávat zkušenosti u stabilní a stále se rozvíjející společnosti?

Servis

Automechanik Kia - náborový příspěvek 30.000 Kč

Město: Pardubice Plat: dle zkušeností

Jsme firma, která Vám nabízí příležitost změnit svou kariéru a zároveň získat stabilní zaměstnání. Hledáme mechaniky se zkušenostmi v opravách vozů i nováčky. Pro ty zkušené navíc nabízíme náborový příspěvek.

Prodej vozů

Vedoucí prodeje nových vozů Opel

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Přijmi naše pozvání do světa Opel a buď součástí neobyčejného týmu, který má prodej vozů v krvi. Pokud je obchod Tvoje vášeň, auta jsou to, co Tě baví a navíc máš zkušenosti s vedením týmu, pak je tato nabídka určená přesně pro Tebe.

Prodej vozů

Prodejce nových vozů Opel

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Přijmi naši výzvu do světa obchodu pro značku Opel. Buď součástí neobyčejného týmu, kterému je práce zábavou. Přines svou osobitou vášeň pro vozy a obchod a společně budeme psát další příběh.

Reklamka/obchod

Reklamní poradce - specialista online

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Jsme pardubická kreativní reklamní agentura. Náš tým se skládá z obchodních poradců, grafiků, obchodních asistentek a specialistů výroby. Na trhu působíme již od roku 1996 a našim zákazníkům dokážeme nabídnou reklamní plochy, grafiku, online marketing, reklamní textil a předměty, neobyčejné eventy a mnoho dalšího.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř junior

Město: Pardubice - Dubina Plat: od 25.000 Kč

Jsme parta lidí, co ví, že smích dokáže vyladit i ty nejzatvrzelější karamboly - a teď hledáme nového kolegu autoklempíře, který bude mít rád své řemeslo. A že se teprve učíš? Vůbec nevadí!

Lakovna/klempírna

Autoklempíř - pobočka Hradec Králové

Město: Hradec Králové Plat: Dohodou

Lakovna a klempírna je nedílnou součástí společnosti Autocentrum BARTH. Naším cílem je zajistit, aby byli naši zákazníci se svými vozy co nejdříve zpět na silnicích.

Prodej motocyklů

Prodejce motocyklů

Město: Pardubice - Dubina Plat: Dohodou

Náš moto tým tvoří nadšenci, pro které je práce i zábavou. U nás v Pardubicích mají zákazníci kompletní péči. Kromě motorek si mohou koupit motooblečení, doplňky i náhradní díly. Náš vedoucí Lukáš nyní shání do svého týmu posilu na pozici prodejce motocyklů, který bude svou práci dělat s radostí a vášní motorkářovi vlastní.

Reklamka/obchod

Reklamní poradce

Město: Pardubice - Dubina Plat: Fixní část a provize

Hledáme hvězdu obchodního nebe! Chceš být součástí dynamického týmu plného úspěchů, který u nás budujeme už 25 let? Jsi-li obchodníkem z masa a kostí, se srdcem prodejního génia a úsměvem jako třešničkou na dortu, pak hledáme právě tebe!