Specialista online marketingu

Baví vás ONLINE svět? Vyznáte se v SEO, PPC, Google Ads, Google Analytics? Umíte tvořit jednoduché webové stránky? Chcete vytvářet ONLINE kampaně pro zákazníky v největší reklamní agentuře Pardubického kraje?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Reklamka/marketing

K našemu kolegovi Ondrovi hledáme dalšího specialistu online marketingu.

Náplň práce:

  • budete součástí reklamní agentury BARTH Reklamka, kde budete zodpovědný za tvorbu online kampaní pro naše zákazníky
  • dostanete na starosti naše věrné firemní zákazníky a budete moci pracovat i pro významné regionální i celorepublikové firmy
  • budete v úzkém kontaktu s našimi obchodními zástupci, kteří komunikují se zákazníky, na Vás bude návrh online komunikace (PPC, bannery, sociální sítě atd.) od A do Z včetně jejího vyhodnocení a prezentace zákazníkovi. Důležité je, abychom zákazníkovi nabídli takové služby, které budou stavěny přesně pro jeho potřeby. Je tedy nutné znát všechny možné varianty online marketingu a umět s nimi pracovat.
  • budete mít možnost vytvářet jednoduché webové stránky našich zákazníků
  • budete občas plnit obsah webů našich zákazníků

Požadujeme:

  • praktické zkušenosti s online marketingem (SEO, PPC, Google Ads, Seznam Sklik, Google Analytics, správa sociálních sítí)
  • zkušenosti s nastavením online kampaní – příprava, realizace, vyhodnocení
  • základní přehled o současných marketingových trendech
  • schopnost analýzy trhu a zjištění potřeb zákazníků
  • zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu/obchodu
  • výhodou je tvorba www prezentací pomocí Webnode či WordPress
  • komunikace se zákazníky
  • týmový hráč
  • praxe podmínkou