Vedoucí prodeje vozů VW osobní a VW užitkové

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Máte nadšení pro vozy značky Volkswagen? Chcete se podílet na budování a růstu největšího prodejce vozů Volkswagen v ČR za rok 2018? Pracujete rádi s lidmi a máte rádi zodpovědnost a výzvy?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 40 000 - 100 000 Kč
Oddělení: Prodej vozů

Platové ohodnocení: 40 000 - 100 000 Kč

U nás vás na pozici vedoucího prodeje vozů Volkswagen osobní a užitkové očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 40 000 až 100 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • řízení prodejního týmu (vedení, plánování, motivace, kontrola, atd.)
  • zodpovědnost za naplňování obchodních a firemních cílů
  • kompletní odpovědnost za svěřený showroom a svěřenou značku
  • komunikace se zákazníky a spolupráce s importérem
  • odpovědnost za objednávání vozidel na sklad a cenotvorbu
  • marketing značky dle importéra
  • reporty vedení společnosti

Požadavky:

  • zkušenosti s vedením obchodního týmu podmínkou
  • obchodní schopnosti (praxe v oblasti prodeje vozů)
  • orientace ve finančních produktech souvisejících s prodejem vozů
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a jedním z největších v ČR
  • služební vůz - k dispozici nejnovější modely předváděcích vozidel
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • účast na firemních zahraničních cestách – např. Karibik, Mauricius, Reunion, Švýcarsko atd.
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení