Správce informačního systému

Baví Tě programování a nové výzvy? Baví Tě auta? Máš rád nové technologie? Chceš pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u největšího prodejce vozů ve východních Čechách a pracovat pro značky Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, KIA, Citroën, Opel, Peugeot či YAMAHA?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 30 000 - 50 000 Kč
Oddělení: IT oddělení

Platové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč

U nás Tě na pozici Správce informačního systému očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 Kč až 50 000 Kč, která bude závislá jen na Tvých výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • Tvým úkolem bude společně se stávajícím kolegou správa informačního systému Helios Green, na kterém pracuje více než 75 stálých uživatelů
  • budeš mít na starosti komunikaci s uživateli a dodavatelem informačního systému
  • budeš odpovědný nejenom za údržbu systému, ale za jeho další rozvoj, nastavování a další vývoj
  • zásadní je znalost SQL jazyka – v Heliosu Green Vás případně kolega zaškolí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe v technickém oboru nebo v informatice)
  • znalost SQL jazyka
  • samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení - časová flexibilita
  • výhodou je znalost informačního systému