Specialista prodeje vozů ŠKODA na operativní leasing

Chcete jezdit ve služebním voze značky ŠKODA? Rozumíte operativnímu leasingu? Chcete prodávat vozy a získávat zkušenosti u lídra prodeje vozů na operativní leasing?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 30 000 - 50 000 Kč
Oddělení: Operativní leasing

Platové ohodnocení : 30 000 - 50 000 Kč

U nás vás na pozici specialista prodeje vozů ŠKODA na operativní leasing očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 až 50 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • tvorba produktů operativního leasingu
  • aktivní prodej vozů zákazníkům na operativní leasing
  • administrativa s tím spojená
  • komunikace se zákazníky a spolupráce s finančními institucemi

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti operativního leasingu výhodou
  • obchodního ducha
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a současně lídra prodeje vozů na operativní leasing
  • k dispozici nejnovější modely nových předváděcích vozidel k soukromému používání
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu (např. ostrovy Mauricius a Reunion)