Servisní poradce, přejímací technik pro vozy Peugeot, Opel a Citroën

Baví vás auta nejen po technické stránce? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u jednoho z největších servisů ve východních Čechách a k tomu mít fajn partu kolegů, na které se budete těšit?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Hradecká
Hrubá mzda: od 28 000 Kč
Oddělení: Servis

Koho hledáme:

Na naši pobočku Pardubice - Hradecká hledáme kolegu na pozici servisní poradce/přejímací technik pro vozy značky Peugeot, Opel a Citroën. Nástup je možný dle domluvy.

Náplň práce :

  • odpovědnost především za příjem a výdej vozidel Peugeot, Opel a Citroën
  • vedení příslušné administrativy týkající se opravy vozu
  • komunikace se zákazníkem při příjmu i výdeji vozu po opravě

Požadavky :

  • vzdělání technického zaměření /automechanik výhodou/ - budete zákazníkovi vysvětlovat technické věci týkající se opravy jeho vozu
  • praxe na obdobné pozici v oblasti servisu osobních vozů
  • organizační a komunikační schopnosti, kontakt se zákazníkem bude Vaším denním chlebem
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a společností - aktivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost tedy očekáváme jako Vaše základní vlastnosti
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti, která je na trhu více jak 15 let
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit svou pílí a pečlivostí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě, fajn kolegy a nadřízené
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení, které pro svou práci budete potřebovat je samozřejmostí