Přípravář motocyklů

Miluješ motorky ? Jsi technický typ? Umíš udělat základní servis ? Chceš jezdit s nejnovějšími modely motorek ? Chtěl bys pracovat u autorizovaného prodejce a opravce motorek ? Pak hledáme právě Tebe!

Firma: Motocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: 24 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení: 24 000 - 30 000 Kč

U nás Vás na pozici Motomechanik JUNIOR - přípravář očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 24 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Co bude tvá náplň práce:

  • příprava motocyklů na prodej – vybalení, výpomoc s kompletací, likvidace odpadu
  • péče o motocykly z Motopůjčovny – mytí, doplňování kapalin, kontrola poškození

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru – zkušenosti se servisem motocyklů výhodou
  • motonadšenec podmínkou
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny A i B

Nabízíme:

  • práce s nejnovějšími modely značek BMW, YAMAHA, Vespa, Aprilia
  • atraktivní a zajímavou práci v čistém pracovním prostředí
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, případně možnost dohody o provedení práce
  • možnost testovat naše nejnovější předváděcí motocykly BMW, YAMAHA, Vespa, Aprilia
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Tvoje pracovní prostředí:

  • čekají Vás motovýlety po celé ČR i do zahraničí, které pořádá BARTH
  • pro nejlepší mechaniky zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon Ženeva a lyžování