Pracovník servisu – péče o vozy

Máte pozitivní přístup k práci? Chcete získávat zkušenosti v péči o vozy?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: 20 000 - 27 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení : 20 000 - 27 000 Kč

U nás vás na této pozici  očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 20 000 až 27 000 Kč hrubého, která bude závislá jen na vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • mytí exteriérů a čištění interiérů osobních vozů vč. tepování
  • péče o nové vozy před předáním zákazníkovi
  • péče o vozy po opravě
  • péče o vozy na showroomu

Požadavky:

  • preciznost, aktivní a pozitivní přístup k práci
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • zkušenosti s čištěním vozů výhodou
  • výborný zdravotní stav
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavá pracovní příležitost ve stabilní a prosperující společnosti
  • motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • výhodný tarif od mobilního operátora