Rozvozce / přípravář motocyklů

Hledáš hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti? Máš rád motorky? Zašli nám svůj životopis.

Firma: Motocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Prodej motocyklů

Koho hledáme:

Nového kolegu, který rozšíří náš tým Motocentra BARTH. Jsme nejen moto nadšenci, ale také především parta lidí, kteří svou práci v oblasti motorek dělají velice rádi. Rozrůstá se počet značek, které zastupujeme a tím pádem i náš tým. Chceš být jeho součástí?

Náplň práce:

  • rozvoz motocyklů po celé ČR
  • svoz motocyklů od zákazníků na servis
  • dovoz nových motocyklů od výrobce v rámci ČR
  • příprava motocyklů do půjčovny - mytí

Požadavky:

  • hledáme spolehlivého a komunikativního motorkáře, který má zkušenosti s řízením dodávky a zvládne zkrotit i velké moto stroje
  • hodit se budou i organizační schopnosti, zodpovědnost a aktivní přístup
  • podmínkou řidičský průkaz skupiny B, A výhodou

Nabízíme:

  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě, neobyčejné a fajn kolegy, kteří Vám pomohou nejen v začátcích
  • budete součástí stabilní firmy
  • moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou už od prvního dne
  • zaměstnanecké výhody a benefityřadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingů, rádi cestujeme, sportujeme, bavíme se a hlavně – milujeme motorky!