Technik na aplikaci reklamy ze samolepících fólií - lepič senior

Chceš pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máš zkušenosti s lepením reklamních polepů?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: až 40.000 Kč na základě zkušeností
Oddělení: Reklamka/výroba

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má zkušenosti s polepy. Dokážeš to, co naši kluci? Nebo by ses to chtěl naučit a začneš jako junior? Pak hledáme právě Tebe! Níže se můžeš podívat, co vše zvládnou.

Celopolep vozu Octavia IV - Simacek Facility | BARTH Reklamka - YouTube

Polep bagru pro společnost JMP - Stavební stroje aneb polepíme cokoliv - YouTube

Polep bezmála 340 m2 plochy v nákupním centru Futurum - YouTube

✈️ Branding interiéru Letiště Pardubice - YouTube

Engie - Equans rebrand firemní flotily 150 vozů - YouTube

Náplň práce:

  • výroba a lepení reklamy ze samolepících fólií (celopolepy aut a autobusů, výloh, reklamních cedulí apod.)

Co u Tebe uvítáme:

  • pokud máš praxi v lepení, bude to Tvoje výhoda - pokud máš ale šikovné ruce a chuť učit se, nabízíme i možnost zaškolení
  • už jsi někdy dělal s plotrem? Tak to je další plus pro Tebe
  • manuální zručnost - bez té to nepůjde
  • fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách na plošinách apod.)
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Ti nabídneme:

Vaše pracovní prostředí:

Příklady našich realizací:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH Reklamka a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.