Reklamní poradce - specialista online

Jsme pardubická kreativní reklamní agentura. Náš tým se skládá z obchodních poradců, grafiků, obchodních asistentek a specialistů výroby. Na trhu působíme již od roku 1996 a našim zákazníkům dokážeme nabídnou reklamní plochy, grafiku, online marketing, reklamní textil a předměty, neobyčejné eventy a mnoho dalšího.

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/obchod

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Náplň práce:

- budeš především rozvíjet naše online oddělení
- Tvým cílem bude získávat zákazníky, kterým budeme pomáhat tvorbou webových prezentací, eshopů, správou PPC kampaní či sociálních sítí
- abys dosáhl vyšších provizí, tak k onlinu můžeš prodávat mix z našeho produktového reklamního portfolia (vlastní reklamní plochy - billboardy, CLV, MHD, grafické práce, tiskoviny, eventy, reklamní a dárkové předměty, reklamní polepy
- oporou Ti bude tým třiceti přátelských a pohodových kolegů, kde je společným cílem nadšený a spokojený zákazník

Požadavky:

- máš přehled o tom, co obnáší tvorba webu či eshopu?
- vyznáš se v základních principech PPC nástrojů jako jsou Sklik a Google Ads?
- Google Analytics pro tebe není cizí slovo?
- víš, jak fungují sociálních sítí a jejich reklamních nástroje?
- výhodou bude, pokud máš obchodní schopnosti. Pokud ne, neměj obavy, poctivě tě zaškolíme
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- zázemí stabilní firmy a moderní pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu neurčitou od prvního dne
- motivující finanční ohodnocení (fixní část + provize)
- výhodné volání i pro rodinné příslušníky
- telefon a notebook
- vstupenky na zajímavé sportovní a kulturní akce, Multisport karta, plavání
- 4 týdny dovolené a 5 dní sick days
- obědy za 40 Kč v naší jídelně
- volné víkendy a svátky
- nové zážitky z firemních školení a teambuildingů

Pracovní prostředí

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH Reklamka a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.