Přijímací technik lakovny a klempírny

Baví vás auta? Jste technický typ? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Máte rádi nové technologie? Chcete získávat zkušenosti u stabilní a stále se rozvíjející společnosti?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Základní část + variabilní složka
Oddělení: Lakovna/klempírna

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Náplň práce :

  • hlavní náplní této práce je příjem vozů do opravy a výdej vozů po opravě
  • administrativa spojená s tvorbou servisních zakázek a následné úkony
  • péče o stávající i nové zákazníky
  • každodenní komunikace se zákazníky, pojišťovnami i kolegy

Požadavky :

  • vzdělání technického směru nebo praxe na pozici servisního poradce/technika je bezpochyby výhodou
  • uvítáme orientaci v problematice likvidace pojistných událostí
  • dobré organizační a komunikační schopnosti jsou naprosto nezbytné
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmovost
  • orientace na zákazníka je pro nás velmi důležitá
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme :

  • zázemí stabilní firmy a moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou od prvního dne
  • motivující finanční ohodnocení (fixní část + provize) - podrobnosti a konkrétní částky probereme detailněji na pohovoru
  • výhodné volání i pro rodinné příslušníky
  • vstupenky na zajímavé sportovní a kulturní akce, Multisportkarta, plavání
  • 4 týdny dovolené a 5 dní sickdays
  • obědy za 40 Kč v naší jídelně
  • volné víkendy a svátky
  • odborné školení
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingů

Vaše pracovní prostředí:

Vaše pracovní místo:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH Reklamka a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.