Mistr dílny

Přidej se k nám jako mistr a staň se klíčovým hráčem v chodu mechanické dílny. Zaměřujeme se na značky VW, Škoda, Seat, Cupra, Audi a Kia. Pokud máš organizační schopnosti a vášeň pro mechaničinu, připoj se k nám a společně budeme dohlížet na kvalitu našich služeb.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou dle zkušeností
Oddělení: Servis

Náplň práce:

  • staneš se kormidelníkem pro tým mechaniků a budeš je motivovat k dosažení vynikajících výsledků
  • ve spolupráci s druhým mistrem budeš zadávat práci jednotlivým pracovníkům a koordinovat práci se servisními techniky
  • budeš vytvářet prostředí pro efektivní komunikaci mezi příjmem do servisu a ostatními členy týmu

Co od Tebe očekáváme:

  • vzdělání nebo praxi v oboru automechanik, s hlubšími znalostmi v opravách aut
  • schopnost motivovat tým a udržovat pozitivní pracovní atmosféru
  • umění plánovat, organizovat a řídit pracovní procesy, včetně pravidelné reorganizace kapacit dílny
  • platný řidičský průkaz sk. B

Co Ti můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní firmy a moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou od prvního dne
  • motivující finanční ohodnocení (to spolu projednáme osobně během pohovoru)
  • výhodné volání i pro rodinné příslušníky
  • vstupenky na zajímavé sportovní a kulturní akce, multisportkarta, plavání,
  • 4 týdny dovolené a 5 dní sick days
  • obědy za 40 Kč v naší jídelně
  • školení a rozvoj
  • volné víkendy a svátky
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingů