Autolakýrník

Chcete rozvíjet vaše znalosti a dovednosti v autorizované lakovně? Chcete se učit od profesionálů? Máte aktivní přístup k práci a chcete skvělého šéfa? Tak je tato pozice přímo pro vás.

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové
Plat: 30 000 - 45 000 Kč
Oddělení: Lakovna/klempírna

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Platové ohodnocení : 30 000 - 45 000 Kč

U nás vás na pozici autolakýrníka očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 – 45 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, přístupu a dovednostech.

Náplň práce :

  • lakýrnické práce na osobních vozech ŠKODA, VW, Audi

Požadavky :

  • vyučení v oboru autolakýrník – praxe min. 2 roky
  • preciznost, samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • profesní rozvoj - školení
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Vaše pracovní prostředí:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH - media, a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.