Proč pracovat u nás?

10 důvodů, proč se stát členem týmu pracovníků skupiny BARTH:

  1. Zázemí a dlouhodobá stabilita - pracovat ve skupině BARTH znamená být součástí zavedené a stabilní firmy, což Vám dá jistotu stálé práce.
  2. Práce v moderních a čistých prostorách -naše pracoviště jsou navržena tak, aby byla moderní, prostorná a udržovaná, o komfortní pracovní prostředí se tak nemusíte bát.
  3. Přístup k nejnovějším informačním technologiím a technickému vybavení - máme přístup k nejnovějším technologiím a technickému vybavení, což nám umožňuje být vždy krok před konkurencí.
  4. Práce v přátelském, pohodovém a férovém kolektivu - jsme jedna velká rodina a zakládáme si a tom.
  5. Prostor pro seberealizaci.
  6. Motivující ohodnocení - atraktivní finanční ohodnocení, které reflektuje odvedenou práci a výkony.
  7. Pracovní poměr na dobu neurčitou - už od prvního dne míte jistotu pracovního poměru na dobu neurčitou, což přináší tak potřebnou stabilitu a jistotu do života.
  8. Práce s nejnovějšími modely vozů, motocyklů - budete mít možnost pracovat s nejnovějšími modely vozů a motocyklů, což je nejen pro milovníky motorismu velkým lákadlem.
  9. Možnost využívat propracovaný školící systém - ve skupině BARTH máme přístup k propracovanému školícímu systému a dalšímu odbornému vzdělávání, což Vám otevírá dveře k rozvoji kariéry.
  10. Možnost zažívat nová dobrodružství - Kromě práce máme možnost zažívat dobrodružství na různých eventech po České republice i v zahraničí. BARTH kariéra

Prohlédnout volná pracovní místa