Vedoucí oddělení výroby reklamy a tiskárny

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte organizační schopnosti ? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a zvyšovat loajalitu zákazníků? Baví Vás reklama? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 30 000 - 40 000 Kč
Oddělení: Reklamka/výroba

Platové ohodnocení: 30 000 - 40 000 Kč

U nás Vás na pozici Vedoucí výroby reklamy a tiskárny očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 až 40 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnosti, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • organizace, řízení a motivace 10-ti členného týmu, který pro stovky našich firemních zákazníků realizuje reklamní kampaně, jejichž součástí je třeba výroba řezané reklamy ze samolepících fólií, tisk fólií a plakátů
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu, hodnocení efektivity týmu
  • příprava cenových kalkulací
  • vyhledávání nových dodavatelů a typů fólií
  • spolupráce s týmem třiceti přátelských a pohodových kolegů, jejichž společným cílem je nadšený a spokojený zákazník

Požadavky:

  • manažerské schopnosti – zkušenosti s vedením týmu podmínkou
  • zkušenost v oblasti výroby reklamy a tiskárny podmínkou
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích týmu
  • moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě