Vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák

Máte rádi auta? Rozumíte operativnímu leasingu a finančním službám? Chcete se podílet na budování a růstu dynamického leasingového produktu BARTH Operák? Pracujete rádi s lidmi a máte rádi zodpovědnost a výzvy?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 40 000 - 60 000 Kč
Oddělení: Operativní leasing

Platové ohodnocení: 40 000 - 60 000 Kč

U nás Vás na pozici vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 40 000 až 60 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • organizace práce, motivace a celkové vedení týmu
  • tvorba kalkulací na jednotlivé značky a odpovědnost za inzerci
  • rozdělování poptávek
  • jednání se zákazníky a partnery
  • plánování marketingových aktivit
  • reporty vedení společnosti

Požadavky:

  • zkušenosti s vedením obchodního týmu podmínkou
  • orientace ve finančních produktech souvisejících s prodejem vozů na operativní leasing
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách
  • služební vůz - k dispozici nejnovější modely předváděcích vozidel
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • účast na firemních zahraničních cestách – např. Karibik, Mauricius, Reunion, Švýcarsko atd.
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení