Vedoucí/mistr servisní dílny

Máte rádi výzvy? Baví vás auta? Rádi komunikujete s lidmi ? Máte organizační schopnosti? Chcete pracovat v nejmodernějším prostředí a s nejnovějšími technologiemi? Chcete řídit a budovat tým mechaniků?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 30 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč

U nás vás na pozici vedoucí/mistr servisní dílny očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 až 35 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • Vaším úkolem bude vést, budovat a motivovat tým cca 15- ti mechaniků v nejmodernější budově servisu vozů v regionu
  • budete jim organizovat a plánovat co nejefektivněji práci
  • budete mít kompletní odpovědnost za svěřenou servisní dílnu, za její vybavení a přípravky
  • se svými mechaniky budete našim stovkám zákazníků opravovat vozy značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, KIA

Požadavky:

  • organizační schopnosti
  • praxe v oboru výhodou
  • zkušenosti s vedením většího týmu výhodou
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení