Vedoucí grafického oddělení

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte organizační schopnosti ? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a zvyšovat loajalitu zákazníků? Baví Vás reklama? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Grafika

Platové ohodnocení : 25 000 - 35 000 Kč

U nás vás na pozici vedoucího grafického oddělení očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 35 000 Kč, která bude závislá na vašich schopnostech řídit tým, organizovat práci a na vašem nadšení a zkušenostech.

Náplň práce :

  • pro stovky našich firemních zákazníků realizujeme reklamní kampaně, jejich součástí jsou i grafické práce v našem grafickém studiu
  • vaším úkolem bude tento tým cca 5-ti lidí řídit, organizovat jim práci a koordinovat zakázky ve spolupráci s naším obchodním týmem, který jedná se zákazníky
  • budete spolupracovat v našem týmu třiceti přátelských a pohodových kolegů, kde je našim společným cílem nadšený a spokojený zákazník

Požadavky :

  • organizační schopnosti
  • zkušenosti s vedením týmu grafiků
  • znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign vše na MAC
  • znalosti problematiky úpravy tiskovin, typografie a předtiskových postupů
  • kreativní přístup - grafické cítění
  • pečlivost, zodpovědnost
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • řidičský průkaz sk.B