Tvůrce webových řešení

Umíš tvořit webové stránky či Tě to láká? Chtěl/a bys tvořit weby, kterými pomůžeš našim zákazníkům? Jsme největší reklamní agentura Pardubického kraje a právě teď hledáme kolegy a kolegyně na pozici tvůrce webů. Pokud jsme Tě zaujali, čti dál!

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/marketing

Náplň práce:

  • budeš součástí reklamní agentury BARTH Reklamka, kde budeš tvořit weby pro naše zákazníky
  • instalace webové prezentace od prvního kliknutí bude na právě na Tobě
  • vzhled prezentací budeš ladit ve spolupráci s naším grafickým oddělením
  • budeš v úzkém kontaktu s našimi obchodními zástupci, kteří komunikují se zákazníky
  • častokrát budeš i plnit web obsahem dodaným od našich zákazníků

Požadujeme:

  • zkušenosti se systémem WordPress či jiným redakčním systémem výhodou
  • znalost HTML, CSS by byla také výhodou, ale není podmínkou
  • cítění Webdesignera
  • ochotu se učit
  • zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu/tvorby webů
  • týmovost