Technik na aplikaci reklamy ze samolepících fólií - náborový příspěvek 20.000 Kč

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte zkušenosti s lepením reklamních polepů?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: až 40 000 Kč
Oddělení: Reklamka/výroba

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má zkušenosti s polepy. Dokážeš to, co náš Kuba? Pak hledáme právě Tebe! Navíc můžeš získat náborový příspěvek 20.000 Kč. Stačí splnit podmínku, kterou je zkušenost v oblasti lepení reklamy.

Náplň práce:

  • výroba a lepení reklamy ze samolepících fólií (celopolepy aut a autobusů, výloh, reklamních cedulí apod.)

Požadavky:

  • praxe v lepení (celopolepy) nezbytnou podmínkou
  • znalost práce s plotrem výhodou
  • pozitivní a aktivní přístup
  • manuální zručnost
  • fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B