Specialista výroby

Hledáme parťáka! Nebojíš se odpovědnosti? Tak buď dalším členem naší BARTH rodinky, stačí vstoupit, máme pro Tebe otevřené dveře.

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/výroba

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Náplň práce:

  • koordinace a zajištění realizace zakázek
  • kontrola podkladů od obchodního oddělení
  • zadávání úkolů do všech oddělení výroby
  • komunikace s externími dodavateli i s kolegy napříč celou firmou
  • kompletace a výstupní kontrola zakázek

Požadavky:

  • schopnost zorganizovat si vlastní čas a plnit úkoly dle priorit
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • týmový duch
  • aktivní a pozitivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • jednosměnný provoz
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích týmu
  • moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Pracovní prostředí:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH Reklamka a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.