Specialista PPC kampaní

Baví Tě ONLINE svět? Vyznáš se v SEO, PPC, Google Analytics? Jsme největší reklamní agentura Pardubického kraje a právě teď hledáme kolegy a kolegyně na pozici PPC konzultanta, kteří rozšíří řady našich skvělých kolegů. Pokud jsme Tě zaujali, čti dál!

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/marketing

Náplň práce:

  • budeš součástí reklamní agentury BARTH Reklamka, kde budeš zodpovědný za tvorbu online kampaní pro naše zákazníky
  • budeš v úzkém kontaktu s našimi obchodními zástupci, kteří komunikují se zákazníky, na Tobě bude návrh online komunikace (PPC, bannery, sociální sítě atd.) od A do Z včetně jejího vyhodnocení a i možné prezentace zákazníkovi.
  • důležité je, abychom zákazníkovi nabídli takové služby, které budou stavěny přesně pro jeho potřeby.
  • budeš mít plnou zodpovědnost za výkon PPC kampaně
  • povedeš PPC reklamu našim zákazníků tak, aby se jim co nejlépe vyplácela

Požadujeme:

  • praktické zkušenosti s online marketingem (SEO, PPC, Google Ads, Seznam Sklik, Google Analytics, správa sociálních sítí)
  • zkušenosti s nastavením online kampaní – příprava, realizace, vyhodnocení
  • základní přehled o současných marketingových trendech
  • schopnost analýzy trhu a zjištění potřeb zákazníků
  • zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu/obchodu
  • komunikace se zákazníky
  • týmovost
  • praxe podmínkou