Specialista elektromobility

Jsi nadšenec do digitálních technologií? Miluješ auta, která umí komunikovat? Baví Tě technické vychytávky? Chceš odborně růst? Tak neváhej, otevři se změně své kariéry a staň se jedním z nás. Máme pro tebe připravené různé motivační soutěže, takže můžeš trávit dovolenou v karavanu, na motorce nebo v půjčeném autě. Pokud řešíš bydlení, tak Ti můžeme poskytnout firemní byt. V BARTHu uděláme maximum pro Tvoji spokojenost.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: dohodou
Oddělení: Servis

Náplň práce:

  • provádění softwarových akcí na vozidlech
  • diagnostické opravy a servis vozů

Požadavky:

  • vzdělání v oboru autoelektrikář nebo IT podmínkou
  • pozitivní přístup a nadšení pro komunikační technologie motorových vozidel a elektromobilů
  • umění improvizace, aktivní hledání řešení
  • chuť učit se
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • profesní rozvoj - školení, kompletní zaškolení na elektromobilitu
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

  • pro průměrné a nadprůměrné mechaniky dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z BARTH Caravan anebo motorek z Motopůjčovny na 3 nebo 5 dní
  • pro nejlepší možnost zapůjčení luxusních vozů
  • pro nejlepší zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách