Skladník lakovny a klempírny

Baví Vás auta? Orientuje se v náhradních dílech? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Prodej dílů

Náplň práce:

  • objednání, příjem a výdej náhradních dílů na vozy našim autoklempířům
  • každodenní komunikace s klempíři a servisními poradci
  • manipulace se zbožím
  • vedení skladového hospodářství, inventury
  • dohled na správně fungující sklad barev lakovny, kontrola a příjem objednávek od dodavatele barev
  • pomoc při zajištění nových dílů a přípravků

Požadavky:

  • vyučení v oboru automechanik výhodou, praxe ve skladu náhradních dílů na osobní vozy v délce minimálně jeden rok podmínkou
  • nutná velmi dobrá znalost náhradních dílů na osobní vozy
  • pokročilá znalost práce na PC, znalost programů DMS, Helios a Audatex výhodou
  • aktivní přístup, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a stále rostoucí společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • spravedlivé finanční ohodnocení, nástup dohodou
  • kvalitní zaškolení zkušenými kolegy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, permanentky na hokej, vstupenky na společenské a kulturní akce a další výhody)
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě