Servisní poradce, přejímací technik

Baví vás auta? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Máte rádi nové technologie? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u jednoho z největších servisů ve východních Čechách?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: 26 000 - 34 000 Kč
Oddělení: Servis

Náplň práce :

  • odpovědnost především za příjem a výdej vozidel na servis
  • vedení příslušné administrativy
  • komunikace se zákazníkem

Požadavky :

  • vzdělání technického zaměření /automechanik výhodou/
  • praxe na obdobné pozici v oblasti servisu osobních vozů
  • organizační a komunikační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení