Servisní poradce, přejímací technik ŠKODA

Zajímáte se o vozy značky ŠKODA? Máte rádi nejnovější technologie a chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy ŠKODA?

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové - Brněnská
Hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení : 25 000 - 30 000 Kč

U nás vás na pozici servisního poradce ŠKODA očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • odpovědnost především za příjem a výdej vozidel na servis a za vedení příslušné administrativy

Požadavky :

  • vzdělání technického zaměření /automechanik výhodou/
  • praxe na obdobné pozici v oblasti servisu osobních vozů
  • organizační a komunikační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • investice do Vašeho vzdělávání a profesního růstu, kontakt s technickými novinkami
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, sportovní aktivity zdarma, permanentky na hokej, vstupenky na společenské a kulturní akce a další výhody)
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě