Servisní poradce/garanční technik ŠKODA

Baví Vás auta? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti v ekonomicky silné a stabilní společnosti?

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové
Hrubá mzda: 25 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení : 25 000 - 35 000 Kč

U nás Vás na pozici servisního poradce/garančního technika očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 35 000 Kč, která bude závislá na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • zpracování garančních protokolů v systému Saga/Elsa
  • komunikace s klienty a spolupráce s importérem
  • fakturace zakázek
  • spolupráce s dílnou při řešení zakázek
  • příjem vozů do opravy a výdej vozů po opravě
  • administrativa spojená s tvorbou servisních a garančních zakázek a následné úkony

Požadavky:

  • vzdělání technického směru nebo praxe na pozici servisního poradce/technika je bezpochyby výhodou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti jsou naprosto nezbytné
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmovost
  • orientace na zákazníka je pro nás velmi důležitá
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí ekonomicky stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • čisté, nové, přátelské a moderní pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (sleva na servisní služby, půjčení osobních a obytných vozů, sleva na náhradní díly a další)
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • kvalitní systém školení importéra, možnost kariérního rozvoje v rámci společnosti
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení