Reklamní poradce/poradkyně - obchodník v reklamní agentuře

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a zvyšovat loajalitu zákazníků? Máte obchodního ducha? Baví Vás reklama? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 40 000 Kč
Oddělení: Reklamka/obchod

Koho hledáme:

Hledáme posilu do našeho týmu obchodníků. Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • některým z našich stovek firemních zákazníků budete vymýšlet jak jim prostřednictvím našich reklamních produktů pomoci zvýšit tržby, zisk, případně zvýšit loajalitu jejich zákazníků
  • dostanete na starosti naše věrné firemní zákazníky a budeme moci pracovat i pro významné regionální i celorepublikové firmy
  • budete prodávat mix z našeho nejsilnějšího produktového reklamního portfolia, jako jsou naše vlastní reklamní plochy (billboardy, CLV, MHD), výrobu reklamy, grafické práce, tiskoviny, eventy, reklamní a dárkové předměty, videospoty, online marketing, sociální sítě, tvorbu webů apod.
  • budete spolupracovat v našem týmu třiceti přátelských a pohodových kolegů, kde je našim společným cílem nadšený a spokojený zákazník

Požadavky:

  • obchodní schopnosti (praxe v oblasti reklamy podmínkou)
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B