Produkční – asistentka obchodního oddělení

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Láká Vás práce v reklamce? Chcete různorodou práci? Baví Vás komunikace? Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 28 000 Kč
Oddělení: Reklamka/obchod

Koho hledáme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á posílí náš stále rostoucí tým. Bude pravou rukou našich obchodníků a pomůže jim v péči o naše klienty.

Náplň práce:

  • koordinace a zajištění realizace zakázek (poptávka zboží, kalkulace objednávky)
  • příprava podkladů pro obchodníka (obchodní dokumentace, návrhy smluv)
  • nákup materiálů a subdodávek
  • fakturace zakázek

Požadavky:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • logické a analytické uvažování
  • aktivní a pozitivní přístup
  • výborná znalost práce na PC
  • zkušenosti s administrativou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingů