Prodejce vozů ŠKODA

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Chcete jezdit ve služebním voze ŠKODA? Jste nadšeni pro vozy značky ŠKODA a chcete prodávat třeba nový Kodiaq? Chcete pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí a získávat zkušenosti u největšího prodejce vozů ŠKODA ve východních Čechách?

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové - Brněnská
Hrubá mzda: 25 000 - 45 000 Kč
Oddělení: Prodej vozů

Platové ohodnocení: 25 000 - 45 000 Kč

U nás vás na pozici prodejce vozů očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 45 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • prodej vozů
  • administrativa spojená s prodejem vozu: tvorba cenových nabídek, objednávek, fakturace, tvorba nabídek na financování, pojištění
  • předváděcí jízdy

Požadavky :

  • obchodní schopnosti (praxe v oblasti prodeje vozů výhodou)
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování a vzhled
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní přístup, časová flexibilita
  • dobrá produktová znalost automobilů výhodou, nadšení pro značku ŠKODA
  • znalost finančních produktů (leasing, úvěry) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • k dispozici nejnovější modely nových předváděcích vozidel k soukromému používání
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (vstupenky na hokej, dostihy, koncerty, vlastní jídelna - příspěvek na stravu ....)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu (např. ostrovy Mauricius a Reunion)