Prodejce osobních vozů Peugeot

Chcete jezdit ve služebním voze Peugeot? Jste nadšen/a pro značku Peugeot? Chcete pracovat u stabilní a stále rostoucí společnosti?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Hradecká
Hrubá mzda: 25 000 - 40 000 Kč
Oddělení: Prodej vozů

Koho hledáme:

Hledáme nového kolegu, který rozšíří náš tým prodejců vozů značky Peugeot.

Náplň práce :

  • administrativa spojená s prodejem vozu: tvorba cenových nabídek, objednávek, fakturace, tvorba nabídek na financování, pojištění
  • komunikace se zákazníky
  • předváděcí jízdy

Požadavky :

  • obchodní schopnosti a zkušenosti (praxe v oblasti prodeje vozů výhodou)
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • příjemné vystupování a vzhled
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní přístup, časová flexibilita
  • dobrá produktová znalost automobilů, nadšení pro značku Peugeot
  • znalost finančních produktů (leasing, úvěry) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším pracovním prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • k dispozici nejnovější modely nových předváděcích vozidel k soukromému používání
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu (např. ostrovy Mauricius a Reunion)