Prodejce ojetých vozů

Máte širokou produktovou znalost automobilů? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete prodávat a vykupovat ojeté vozy? Hledáte pracovní poměr na dobu neurčitou?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 25 000 - 45 000 Kč
Oddělení: Prodej vozů

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Platové ohodnocení: 25 000 - 45 000 Kč

U nás Vás na pozici prodejce ojetých vozů očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 45 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • prodej a výkup ojetých vozů
  • administrativní práce – nabídky financování, fakturace
  • péče o vozy v prodeji

Požadavky :

  • zkušenosti v prodeji ojetých vozidel min. 2 roky
  • prodejní dovednosti, příjemné vystupování
  • velmi dobrá produktová znalost automobilů
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, aktivní přístup
  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (vstupenky na hokej, dostihy, koncerty, vlastní jídelna - příspěvek na stravu ....)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

 Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz

Vaše pracovní prostředí:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH - media, a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.