Prodejce motocyklů Yamaha, Vespa, BMW

Baví Vás motocykly? Máte rád značku Yamaha, Vespa, BMW? Chcete jezdit s nejnovějšími modely těchto ikonických značek? Máte obchodního ducha? Chtěl byste pracovat u nově budovaného prodejce motocyklů? Pak hledáme právě Vás!

Firma: Motocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 25 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Prodej motocyklů

Koho hledáme:

Neobyčejně nadšeného motorkáře, pro kterého bude práce zábavou.

Náplň práce:

  • aktivní prodej nových motocyklů značek Yamaha, Vespa, Aprilia, Piagio, BMW a Moto Guzzi
  • současně prodej ojetých motocyklů
  • prodej doplňků, příslušenství, případně motooblečení
  • administrativa spojená s prodejem motocyklů: tvorba cenových nabídek, objednávek, fakturace, tvorba nabídek na financování, pojištění
  • předváděcí jízdy s motocykly
  • organizace pravidelných motorkářských vyjížděk pro zákazníky v ČR a zahraničí

Požadavky:

  • obchodní schopnosti (praxe v oblasti prodeje)
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • aktivní přístup, časová flexibilita
  • dobrá produktová znalost motocyklů výhodou, nadšení pro motocykly
  • znalost finančních produktů (leasing, úvěry) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny A, B podmínkou - aktivní řidič
  • v motorkářské sezoně (duben - srpen) jsou některé sobotní dopolední směny

Nabízíme:

  • atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmoderněším pracovním prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • možnost testovat naše nejnovější předváděcí motocykly BMW, YAMAHA, Vespa, Aprilia k soukromému používání
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • zaměstnanecké výhody a benefity (vstupenky na hokej, dostihy, koncerty, vlastní jídelna - příspěvek na stravu ....)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu v ČR i zahraničí