Prodejce dílů a příslušenství / skladník - náborový příspěvek 20 000 Kč

Baví Vás auta? Orientuje se v náhradních dílech? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí? Chcete pracovat u největšího prodejce Volkswagen v České republice za rok 2018?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 25 000 - 38 000 Kč
Oddělení: Prodej dílů

Víte o někom, koho by mohla zajímat tato pracovní pozice? Přepošlete mu ji.

Přeposlat pozici

Pokud chcete poslat pracovní pozici svému známému, kamarádovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Platové ohodnocení: 25 000 - 38 000 Kč

U nás Vás na pozici skladníka – prodejce dílů a příslušenství očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 Kč až 38 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Pokud máte navíc praxi v prodeji náhradních dílů na vozy v délce min. 24 měsíců, můžete získat náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč.

Náplň práce:

  • příjem a výdej náhradních dílů na vozy ŠKODA, Volkswagen, SEAT
  • pultový prodej náhradních dílů a příslušenství
  • manipulace se zbožím
  • vedení skladového hospodářství

Požadavky:

  • min. vyučený automechanik, orientace v oblasti náhradních dílů na vozy podmínkou
  • práce na PC, znalost ETKA a Helios výhodou
  • aktivní přístup, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Vaše pracovní prostředí:

Vaše pracovní místo:

Pošlete nám svůj životopis

Zasláním životopisu souhlasíte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů společnostem Autocentrum BARTH a.s. a BARTH - media, a.s. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.