Přípravář vozidel - asistent prodeje pro kancelář operativního leasingu

Baví vás vozy značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, KIA nebo Peugeot? Chcete získávat zkušenosti u lídra prodeje vozů na operativní leasing? baví vás něco organizovat?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 22 000 - 25 000 Kč
Oddělení: Operativní leasing

Platové ohodnocení: 22 000 - 25 000 Kč

U nás Vás na pozici přípraváře nových vozů očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 22 000 až 25 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovedností.

Náplň práce:

  • Koordinace požadavků na přípravu nových vozů
  • Kontrola vozidel před předáním zákazníkům
  • Vyřizování administrativy spojené s prodejem vozidel

Požadavky :

  • organizační schopnosti
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • minimálně SŠ
  • výborná znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a současně lídra prodeje vozů na operativní leasing
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení

Vaše pracovní prostředí:

Pošlete nám svůj životopis