Pracovník výroby reklamy – lepení samolepících fólií

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte zkušenosti s lepením reklamních polepů? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Media
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 22 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Reklama/obchod

Platové ohodnocení : 22 000 - 35 000 Kč

U nás vás na pozici pracovníka výroby reklamy očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 22 000 až 35 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • výroba a lepení reklamy ze samolepících fólií (celopolepy aut a autobusů, výloh, reklamních cedulí apod.)

Požadavky :

  • praxe v lepení (celopolepy) podmínkou
  • znalost práce s plotrem výhodou
  • pozitivní a aktivní přístup
  • manuální zručnost
  • fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostřed
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Vaše pracovní prostředí:

Příklady našich realizací:

Naše promo video:

Pošlete nám svůj životopis