Pracovník výroby reklamy - junior

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 20 000 - 25 000 Kč
Oddělení: Reklamka/výroba

Láká Tě svět reklamy? Chceš se naučit pracovat s polepy a stát se špičkou ve svém oboru? I mezi našimi pracovníky výroby jsou lidé, kteří začínali od píky. Učili se od zkušených kolegů a postupně získávali zkušenosti. Dnes dokáží díky polepu zcela změnit vzhled auta či autobusu, polepit obří billboard nebo oživit výlohu obchodu.

Platové ohodnocení: 20 000 - 25 000 Kč

U nás Vás na pozici pracovníka výroby reklamy očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 20 000 až 25 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • pomoc při výrobě reklamy ze samolepících fólií
  • ořez zakázek na přesný formát
  • laminace tiskových fólií
  • dokončování a kompletace zakázek

Požadavky:

  • znalost práce s plotrem výhodou
  • pozitivní a aktivní přístup
  • manuální zručnost
  • fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B