Personalistka/personalista - Junior

Chcete pracovat pro významnou a dynamicky se rozvíjející se společnost BARTH? Baví Vás komunikace s lidmi? Chcete rozvinout svoje schopnosti? Chcete pracovat v přátelském kolektivu?

Firma: BARTH
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Personální oddělení

Platové ohodnocení : 20 000 - 30 000 Kč

U nás vás na pozici personalistky/personalisty očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 20 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • předvýběr uchazečů o práci, komunikace s uchazeči
  • správa personální agendy (smlouvy, prohlídky, školení …)
  • správa webových portálů s nabídkou pracovních pozic
  • organizace pohovorů, příprava Assessment center
  • odpovědnost za firemní Intranet v oblasti personalistiky

Požadavky:

  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné a přátelské vystupování
  • aktivní a pozitivní přístup
  • organizační schopnosti
  • zkušenosti v oblasti personalistiky
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě