Mzdová/ý účetní a personalista/ka

Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenost s přípravou podkladů pro mzdy? Nebojíte se zodpovědnosti? Empatie a pečlivost jsou Vaší silnou stránkou? Zákoník práce zaujímá čestné místo ve vaší knihovně? Pak máme práci přímo pro Vás.

Firma: BARTH
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Personální oddělení

Náplň práce:

  • zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou
  • měsíční zpracování docházek
  • komunikace s úřady
  • administrace lékařských prohlídek, zákonných školení
  • personální administrativa, tvorba pracovní dokumentace
  • správa OOPP
  • vydávání potvrzení o dosaženém příjmu
  • roční zúčtování daně z příjmu
  • podání měsíčního hlášení pro ČSSZ a ZP
  • vystavování potvrzení příjmů pro zaměstnance

Požadujeme:

  • praxe ve zpracovávání mezd a personalistice
  • SŠ vzdělání
  • orientace ve mzdové a pracovněprávní legislativě
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • nadšení a chuť do práce
  • týmovost