Kreativní ředitel

Jsi kreativní? Baví tě vymýšlet grafické návrhy? Baví tě vést lidi? Jsme největší reklamní agentura ve východních Čechách, máme stovky zákazníků z celé ČR, kterým se staráme o marketing, a právě teď hledáme pro rozšíření týmu kreativního ředitele. Pokud jsme tě zaujali, čti dál!

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Grafika

Náplň práce:

  • odpovědnost za tým 3 grafiků
  • se svým týmem budeš pro naše zákazníky reklamní agentury vymýšlet a navrhovat kreativní komunikační koncepty a grafická řešení jejich kampaní nebo produktů a služeb
  • budeš se podílet na vytváření různých kampaní a projektů a jejich prezentací zákazníkům
  • budeš pro zákazníky vytvářet grafické návrhy na jejich nové weby, pomáhat vytvářet příspěvky na sociální sítě nebo vytvářet storyboardy na videa
  • budeš spolupracovat s naším copywriterem a naším interním marketérem
  • budeš se moci podílet na vizuálním stylu a komunikaci aktivit skupiny BARTH
  • náplní práce bude i prezentace konceptů s reklamním poradcem přímo u klientů
  • sběr a analýza zpětné vazby a využití získaných informací k dalšímu rozvoji a zlepšení

Požadujeme:

  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici / v marketingu
  • schopnost vymyslet skvělou kreativu a strategii a umění je prodat zákazníkům
  • kreativitu, fantazii a dobrý vkus
  • pečlivost, systematičnost, smysl pro detail
  • týmovost a zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

  • prestižní pozici v největší reklamní agentuře ve Východních Čechách
  • prostor k uplatnění svých nápadů a znalostí
  • platové ohodnocení závislé na tvém výkonu a schopnostech

Zaměstnanecké výhody / benefity:

  • zázemí stabilní, dynamické a prosperující společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravu (vlastní jídelna)
  • vstupenky na sportovní, hudební či společenské akce
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingu v ČR a zahraničí