Kreativní grafik

Baví Vás grafická činnost? Máte fantazii a jste kreativní? Chcete vytvářet grafické návrhy pro úspěšné zákazníky v největší reklamní agentuře Pardubického kraje? Zašlete nám Váš životopis a ukázku Vašich prací.

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Grafika

Náplň práce:

  • samostatná grafická činnost pro některé ze stovek stálých zákazníků, kterým budeš vymýšlet grafické návrhy na různé reklamní aktivity z našeho portfolia produktů a služeb
  • dostaneš na starosti naše věrné firemní zákazníky a budeš moci pracovat i pro významné regionální a celorepublikové firmy
  • DTP práce, úpravy fotek

Požadavky:

  • výborná znalost grafických programů Adobe Ilustrator, Photoshop, InDesign vše na platformě MAC
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou
  • uvítáme znalost problematiky úpravy tiskovin, typografie a předtiskových postupů
  • nepostradatelný je kreativní přístup a grafické cítění
  • pečlivost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci a týmový duch