IT – Technik – Junior

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Máte nadšení pro IT techniku? Chcete pracovat pro značky Volkswagen, Audi, Škoda, SEAT? Chcete se podílet na budování a růstu největšího prodejce aut ve východních Čechách?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: 26 000 - 32 000 Kč
Oddělení: IT oddělení

Do našeho dynamického IT týmu hledáme posilu! Jste aktivní, po informacích toužící člověk, máte všeobecný přehled a jste připravená/ý dát svou vášeň do služeb byznysu? Čekají Vás u nás zajímavé projekty, na kterých je možnost se učit a prohlubovat své odborné znalosti.

Náplň práce :

  • Podpora uživatelů (zaměstnanců) zařízení (počítače, tiskárny, telefony apod.), vzdálená podpora
  • Technické poradenství zaměstnancům
  • Instalace software a řešení problémů s jeho funkčností
  • Analýza a řešení požadavků zaměstnanců ve spolupráci s klíčovými uživateli
  • Optimalizace podnikových postupů v informačním systému IS (Helios Green)
  • Základní správa informačního systému (Helios Green)
    • Optimalizace podnikových postupů v informačním systému
    • Nastavování práv apod.
    • Konfigurace a přizpůsobení

Požadavky :

  • schopnost zacházet s IT hardwarem
  • základní znalosti síťových technologií
  • týmovost, je nutná úzká spolupráce v IT týmu
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a jedním z největších v ČR
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení