Grafik se specializací na polepy vozů

Baví vás grafická činnost? Jste kreativní? Chcete vytvářet grafické podklady pro jednoho z největších prodejců vozů v České republice v moderním zázemí? Chcete se podílet na reklamních kampaních pro značky Volkswagen, ŠKODA, Audi nebo SEAT?

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Grafika

Platové ohodnocení: 25 000 - 30 000 Kč

U nás vás na pozici grafika očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • samostatná grafická činnost pro skupinu BARTH
  • tvorba grafických podkladů dle CI prodávaných značek automobilů
  • vymýšlení vlastních kreativních návrhů
  • tvorba tiskovin, newsletterů, online bannerů
  • návrhy na polepy vozů
  • případně focení a úprava fotografií

Požadavky:

  • dobrá znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign vše na platformě MAC
  • praxe na obdobné pozici
  • znalosti problematiky úpravy tiskovin, typografie a předtiskových postupů
  • kreativní přístup - grafické cítění
  • pečlivost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci
  • časová flexibilita
  • týmový hráč

Nabízíme:

Nástup:

  • možný ihned