Grafik – obsluha řezacího plotru

Umíš pracovat v grafických programech? Jsi manuálně zručný? Baví Tě různorodá práce? Nebojíš se zodpovědnosti? Máš zkušenosti s obsluhou řezacího plotru? Tak jsi přesně člověk pro nás.

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/výroba

Náplň práce:

  • příprava jednotlivých zakázek
  • zodpovědnost za realizaci zakázky v požadovaném termínu a kvalitě
  • vedení evidence aktuálního skladu materiálů a jejich odpisy
  • kompletace zakázek
  • objednávání materiálu pro výrobu
  • spolupráce s grafickým a obchodním oddělením v rámci přípravy zakázky pro zákazníka

Požadavky:

  • zkušenost s obsluhou plotru
  • znalost grafického programu Corel výhodou
  • manuální zručnost
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • jednosměnný provoz
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích týmu
  • moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě