Grafik / DTP

Baví vás grafická činnost? Máte fantazii, zkušenosti v oboru a jste kreativní? Chcete vytvářet grafické návrhy pro zákazníky v největší reklamní agentuře Pardubického kraje?

Firma: BARTH Media
Město: Pardubice - Dubina
Plat: 25 000 - 35 000 Kč
Oddělení: Grafika

Platové ohodnocení : 25 000 - 35 000 Kč

U nás vás na pozici grafika v reklamní společnosti čeká průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 35 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • samostatná grafická činnost pro některé ze stovek stálých zákazníků, jimž budete vymýšlet grafické návrhy na různé reklamní aktivity dle našeho portfolia produktů a služeb, které jim pak umožní zvýšit tržby, zisk, případně zvýšit loajalitu jejich zákazníků
  • dostanete na starosti naše věrné firemní zákazníky a budete moci pracovat i pro významné regionální i celorepublikové firmy
  • DTP práce, sazba katalogů, letáků a tiskovin
  • případně focení výrobků a úprava fotografií

Požadavky:

  • výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign vše na platformě MAC
  • praxe na obdobné pozici
  • znalosti problematiky úpravy tiskovin, typografie a předtiskových postupů
  • kreativní přístup - grafické cítění
  • pečlivost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci
  • schopnost a chuť učit se novým věcem